Artykuły

Nasza oferta

Nasza firma jest nastawiona na produkcję dodatków do bielizny – zarówno damskiej, jak i męskiej. Gumy są elementem codziennej bielizny, która podnosi komfort jej noszenia. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór we wzorach.

gumy_bielizna_meska

Kolorowe biustonosze potrzebują stabilnego, ale i równie ciekawego podtrzymania. Nasze ramiączka z nadrukiem bez wątpienia świetnie się sprawdzą! Zachęcamy do skorzystania z oferty – więcej wzorów dostępnych na życzenie.

ramiaczka_z_nadrukiem

Taśma łamana jest produktem, który można wykorzystać przy obszywaniu kobiecej bielizny (biustonosze, figi), ale i w produkcji odzieży dziecięce. Na życzenie oferujemy również indywidualne projekty dla naszych Klientów.

tasma_lamana

Smycze – w tym smycze reklamowe od lat cieszą się dużym zaufaniem i popularnością. Służą do przechowywania kluczy i szybkiej lokalizacji, ale i do noszenia identyfikatorów czy kart dostępowych.

smycze

Haftki są jednym z najistotniejszych elementów damskiej bielizny (biustonoszy). To one trzymają skomplikowaną konstrukcję tego dodatku. W ofercie mogą Państwo znaleźć różne typy (H, HM, HMK), kolory oraz rozmiary.

Haftki typu H
– dostępne w kolorach białym, czarnym i beżowym.

Haftki typu HM oraz HMK
– DOSTĘPNE we wszystkich kolorach . Najmniejsza ilość zamówienia 1000 sztuk.

Haftki KOLOROWE
– Tylko na zamówienie

Haftki typ H

haftki_typ_h

Haftki typ HM

haftki_typ_hm

Haftki typ HMK

haftki_typ_hmk

Haftki kolorowe

haftki_kolorowe